Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11857
Stary 20.03.2017, 11:11
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ja tak Kazika nie oceniam , to co mial w Wisle to jedna z nnajslabyszych druzyn ligi- a w tej Pogoni ? stoper jako napastnik , stary muras w srodku - ...jedynie ten wegier skrzydlowy jest niezly - reszta to slabizna i przecietnosc
Litości, Wisła wcale nie była kadrowo jedną z najsłabszych drużyn ligi, ani wtedy ani teraz. Potencjał zawsze był conajmniej na pierwszą ósemkę - a przy odpowiednim trenerze piątkę / puchary. Moskal nie sprawdził się u nas i nie sprawdza się w Pogoni (która z podobnym składem w poprzednim sezonie miała z 10 pkt więcej).

Też Kazka bardzo lubię i szanuję, chciałbym żeby był rewelacyjnym trenerem i prowadził Wisłę z Sobolem przez 20 lat. Ale nie ma co zakłamywać faktów, to nie ten rozmiar kapelusza na tą chwilę. Może kiedyś, z naciskiem na MOŻE. Wiadomo to jest piłka, wiele może się zmienić, ale Kazek jak narazie nie zrobił ani jednego wyniku, który by go bronił. Czy to w 1 lidze czy w ekstraklasie niestety.
Odpowiedz cytując