Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1647
Stary 20.03.2017, 10:51
Oj tam Nibylandia musi zostać!

Nie można zmieniać nazwy tego tematu, niesie ona wartość sentymentalną i historyczną!

Poza tym w tamtym temacie zawsze będzie wiele niejasności, bo nikt nie podaje takiego info na tacy. Także nibylandia mimo wszystko pasuje
Odpowiedz cytując