Oj tam Nibylandia musi zostać!
Nie można zmieniać nazwy tego tematu, niesie ona wartość sentymentalną i historyczną!
Poza tym w tamtym temacie zawsze będzie wiele niejasności, bo nikt nie podaje takiego info na tacy. Także nibylandia mimo wszystko pasuje
