|
Racja... wszystko co się dzieje ostatnio w Wiśle to fakty, a nie domysły i marzenia. Zresztą o czym tu jeszcze marzyć skoro fakty przekroczyły nasze marzenia. Bo kto się spodziewał że po pół roku dojdziemy w miejsce w którym jesteśmy.
Myślę że nawet prezesi się tego nie spodziewali. Jeśli Wisła będzie się rozwijać w takim tempie jak przez ostatnie pół roku to już nie długo będzie bardzo dobrze
|