Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 19.03.2017, 23:53
Ja tu jestem bardziej sceptyczny.Tzn wierzę w pierwszą 8 a po dostaniu się na coś więcej ale mamy ciężki terminarz.
Te mecze co gramy to tak z przebiegu rzut monetą ale może ogramy Amikę ,reszta zagra dla nas i już po tym meczu będzie luz.
btw.
Albo to presja świadoma(na zawodnika) albo nieźle nam się Semirek zapuścił. Kiedy był tu ostatni raz, od niego można by zacząć ustalać skład.Teraz gra ogony ale szacun akurat za to że się przyznał.Ja myślałem że tak chciał a po prostu mu zeszło.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując