|
ta liga pokazuje ze kazdy moze z kazdym przegrac ..... tu nie ma hegemona , choc trzeba przyznac 7egii zre goli tych "lepszych" a traci punkty ze slabymi ....dzis nawet jakas Leczna pokazala ze Amika to jednak nie polski Real Madryt , ....osobiscie na ten sezon mam 2 zyczenia - jedno niemozliwe : czyli zeby 7egia nie zdobyla mistrzostwa i drugie najwazniejsze : zeby macki filipiaki nie wystarczyly i zeby parchate scierwo spadlo z ligi .... to byloby cudowne ....ze juz nie wspomne o 2 rzeczach na raz
|