nero napisał(a):

Sprzedam pliki video związane z Wisłą.
Oprócz tego co w spisie, mam jeszcze bardzo dużo meczów od 2007 do 2017, tak naprawdę niemal wszystkie mecze z sezonów. Potem dużo skrótów, bramek, będzie tego sporo.
http://nero9.neostrada.pl/spis.htm
Zabieram się za porządki, więc najchętniej przy tych porządkach zgrałbym wszystko co mam (sądzę, że jakieś 1000-1500 GB) i komuś sprzedał.
Jak ktoś zainteresowany zapraszam na PW, uprzedzam że tanio nie będzie
|
masz nagranie z canal plus calego meczu wraz z feta z 2003

po meczu z widzewem

strasznie mi na tym zalezy - tzn o nagraniu z feta ze stadionu