Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2408
Stary 19.03.2017, 23:36
nero napisał(a):Wyświetl post
Sprzedam pliki video związane z Wisłą.
Oprócz tego co w spisie, mam jeszcze bardzo dużo meczów od 2007 do 2017, tak naprawdę niemal wszystkie mecze z sezonów. Potem dużo skrótów, bramek, będzie tego sporo.
http://nero9.neostrada.pl/spis.htm

Zabieram się za porządki, więc najchętniej przy tych porządkach zgrałbym wszystko co mam (sądzę, że jakieś 1000-1500 GB) i komuś sprzedał.

Jak ktoś zainteresowany zapraszam na PW, uprzedzam że tanio nie będzie
masz nagranie z canal plus calego meczu wraz z feta z 2003 po meczu z widzewem strasznie mi na tym zalezy - tzn o nagraniu z feta ze stadionu
Odpowiedz cytując