Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 19.03.2017, 23:34
Mamy fajny terminarz, mocne zespoły u siebie i ogórki na wyjazdach, liczę na solidne zdobycze punktowe i zaczajenie się za plecami pierwszej czwórki. Wydaje mi się, że Lechia i Jagiellonia są spokojnie do złapania, jak zapunktujemy solidnie.
Odpowiedz cytując