|
Chodzi mi bardziej o fakt, że jeszcze może nas wyprzedzić Wisła Płock (5 punktów straty do nas), niż Ruch i Śląsk (8 punktów straty do nas). O samą walkę o grupę mistrzowską nikogo nie skreślam, choć wydaje mi się, że awansujemy MY, Zagłębie, Korona (będzie rozdawała karty mając u siebie i Termalikę i Ruch) i ktoś z czwórki Termalika/Pogoń/Arka/Wisła Płock.
|