Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 19.03.2017, 19:05
"Nawet" Wisły Płock? Wisła Płock ma całe 3 punkty straty do ósmej Korony. Trudno, więc żeby ktokolwiek miał ją skreślać. Przy dobrych wiatrach to i Śląsk i Ruch mogą powalczyć.
Cieszy mnie optymizm po meczu z Wisłą, ale pamiętajmy co jest naszym priorytetem. A jest nim awans do górnej połówki, który wcale nie jest jeszcze osiągnięty. W dalszym ciągu jesteśmy na etapie szanowania każdego punktu. 40-41 pkt powinno wystarczyć by zagrać w ósemce. Mam nadzieję, że szybko do tej liczy dobijemy i nie będzie nerwówki do ostatniego spotkania.
Co do meczu z Wisłą. Przez pewien czas wyglądało na to, że powróciły wszystkie demony z czasów radosnego futbolu Kazia Moskala. Fajnie gramy do stanu 0-0, strzelamy bramkę na 1-0 po czym cofamy się i sami prosimy się o stratę bramki. Cudem jest to, że do przerwy nie przegrywaliśmy. Nie rozumiem jak można popełniać ten sam błąd po raz 50-ty. Wcześniej za Ramireza nie było tego z Koroną, nie było z Jagiellonią, na mniejszą skalę z Piastem. Trzeba na to koniecznie zwrócić uwagę.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując