Dzimi napisał(a):

Pozostaje: Lech, Nieciecza, Zagłębie, Górnik Łęczna
Dla mnie plan minimum to 7 pkt:
- powalczyć z Lechem
- wygrać z Nieciecza
- zremisować z Zagłębiem
- wygrać w Łęcznej
Da to 44 pkt i po podziale 22 pkt. Jednak będę bardzo zadowolony z 9 pkt (3 zwycięstwa: Nieciecza, Zagłebie, Łęczna).
|
I Nieciecza i Zagłębie w dołku. Można ostrzyć zęby na 9(gdyby to było 10 ojojoj), ale myślę, że i 5-6 da awans.