LucjuszWielki napisał(a):

To z sympatii 
Wiem, że to nie jest żadna wyrocznia ale portal na którym wzoruje się abcd czyli "Weszło" ocenił Gonzaleza na 2... a Głowe, który "zawalił" dwie bramki na 6 :]
|
Przecież nikt nie obwinia Głowy za 2 bramki. Przy pierwszej praktycznie w ogóle, a przy drugiej to 10% przy 90% Ivana.