Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 19.03.2017, 13:21
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To z sympatii


Wiem, że to nie jest żadna wyrocznia ale portal na którym wzoruje się abcd czyli "Weszło" ocenił Gonzaleza na 2... a Głowe, który "zawalił" dwie bramki na 6 :]
Przecież nikt nie obwinia Głowy za 2 bramki. Przy pierwszej praktycznie w ogóle, a przy drugiej to 10% przy 90% Ivana.
Odpowiedz cytując