Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2406
Stary 19.03.2017, 11:41
nero napisał(a):Wyświetl post
Sprzedam pliki video związane z Wisłą.
Oprócz tego co w spisie, mam jeszcze bardzo dużo meczów od 2007 do 2017, tak naprawdę niemal wszystkie mecze z sezonów. Potem dużo skrótów, bramek, będzie tego sporo.
http://nero9.neostrada.pl/spis.htm

Zabieram się za porządki, więc najchętniej przy tych porządkach zgrałbym wszystko co mam (sądzę, że jakieś 1000-1500 GB) i komuś sprzedał.

Jak ktoś zainteresowany zapraszam na PW, uprzedzam że tanio nie będzie
Idź z tym do klubu najlepiej Oni mogliby spożytkować takie materiały, promocje, historia itp
Marketing mógłby zrobić z tego jakiś użytek szeczególnie że z kanałem na YT coś sie zaczyna dziac
Odpowiedz cytując