WioReXXX napisał(a):

Czytales kiedykolwiek przepisy? Bramkarz nie jest neitykalny, nawet w "piatce".
Po co w takim razie jest ta piatka? Okresla skad bramkarz moze wznawiac gre, gdy gra opuscili linie koncowa, czy chocby okresla minimalna odleglosc wznowienia gry z rzutu wolnego posredniego.
Ta nietykalnosc bramkarza jest mitem, wiele lat powatarzanym przez komentatorow i tak to zostalo w glowach wielu.
|
No tutaj akurat nie masz racji, bo przez lata bramkarz był nietykalny w piątce, ale nastąpiła zmiana w przepisach (3-4 lata temu?). Więc jeśli kiedyś tam czytał przepisy to miałby racje
LucjuszWielki napisał(a):

Mocno ci kibicuje, żebyś w końcu prawidłowo przepisał ten łańcuch 9 szalenie skomplikowanych znaków LuzuszjuWalki
LucjuszWielki napisał(a):

|
Napisz jeszcze gimbie ile masz lat to zwieńczy twoją twórczość :]
|
Mocny argument