nesta napisał(a):

|
Tak patrzę na wyniki pozostałych drużyn i jeszcze mocniej doceniam to co gramy obecnie i nasze wyniki. Zobaczcie, wcale nie jest prosto utrzymać stabilność formy i regularność w punktowaniu. Zdecydowana większość gra w kratkę i tym lepiej wygląda praca Ramireza, który dał Wiśle rozsądna przewidywalność. Moim zdaniem właśnie poprzez poprawienie organizacji i rezygnację z radosnego futbolu jakiego wiele w tej lidze.
|
ale wlasnie to zawsze cechowało Lige Polską.To ze dzis wygrywasz 3;0 ,zeby jutro przegrac 3;0/Z tym mi sie od wielu lat kojarzy nasza Liga.Zero stabilnosci,i formy(na dluzej).Dlatego zaden klub nie moze zdominowac Ligi ,czy to jesli mowimy o 1 sezonie czy o poprzednich 10 latach.
Jesli Ramirez ma sposob jak utrzymać taka formę na dluzej,to sory ale Ci wszyscy ktorzy smiali sie z niego niedlugo beda odszczekiwac swoje opinie o nim.