Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 18.03.2017, 23:20
Ja się zgadzam, gramy chaotycznie, często wręcz brzydko, ale widać, że nasi piłkarze są przyzwyczajeni do szybkiej gry. Nie koniecznie laga do przodu i zobaczymy co będzie, tylko chodzi o granie z klepy na 1, max 2 kontakty, nasi gracze często wybierają trudniejsze rozwiązania na szybko, nie boją się spieprzyć. Jest pewność siebie i widać wypracowany nawyk szybkiego puszczania piłki w ruch, dlatego regularnie stwarzamy dobre okazje. Wiadomo, że często zabraknie dokładności i się robi wtedy ping-pong i wygląda to nieciekawie, ale jak wyjdzie akcja to jest taka perełka jak przy bramce Brleka. Na pełnym gazie.

Dodać do tego poprawę organizacji gry w defensywie i jesteśmy jedną z najlepiej punktujących drużyn na wiosnę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.03.2017 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując