Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 18.03.2017, 23:14
Tak patrzę na wyniki pozostałych drużyn i jeszcze mocniej doceniam to co gramy obecnie i nasze wyniki. Zobaczcie, wcale nie jest prosto utrzymać stabilność formy i regularność w punktowaniu. Zdecydowana większość gra w kratkę i tym lepiej wygląda praca Ramireza, który dał Wiśle rozsądna przewidywalność. Moim zdaniem właśnie poprzez poprawienie organizacji i rezygnację z radosnego futbolu jakiego wiele w tej lidze.
Odpowiedz cytując