Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 18.03.2017, 23:11
Oczywiście... pisz sobie dalej o Głowackim i jego bramkach, bierności szczególnie przy pierwszej jak gość dostał z bara i odbił się na metr... ale co tam był BIERNY Wiesz co oznacza to słowo? Głowacki ratował sytuacje po zmaszczeniu Gonzaleza, mógl to wybronić , niestety nie udało się mimo, że koleś pofrunął - jak uważasz, że to współudział to idź jeszcze jutro do lekarza, weź ze sobą askeczupa będziecie opowiadać jakie armaty zostały sprowadzona na R22 i kogo będziemy mieć w grupie LM . Praw.dz.i.w.ek od profesjonalnego sportu, dietetyk, coach-athlete i spartanin w jednym niczym sam Leonidas i .... Franz Smuda :]

Babol idzie do góry w jednej linii z Załuską w 5 metr, obok jest Cywka i Sadlok, a prawd.z.i.w.ek chce żeby jeszcze Głowacki tam z łokciami się rozpychał... Może całą drużyna miała tam biec?

Na lewej mamy gościa szybkości i zwrotności Chaveza a znajdzie się jakaś przybłęda i będzie bzdety pisać, że to klasa grajek Upośledzenie poziom hard.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.03.2017 o godz. 23:24.

Odpowiedz cytując