Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 18.03.2017, 22:57
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Masakryczny stek bzdur szczególnie przy Głowackim jak zawala 1 bramke (kiedy byli inni zawodnicy do przepychania-Cywka Sadlok) oraz przy drugiej kiedy głównie zawalił Gonzalez, a Głowa już tylko próbował uratować sytuację. Do tego stek bzdur z Videmontem, który zagrał po raz kolejny beznadziejnie tylko nie 10 min a cały mecz...

• Znowu roztropek od futbolu podwórkowego. I od Videmonta, którego nie może znieść (zapewne kark, który tylko karki lubi).

• Oczywiście, że Gonzalez zawalił i potem bierny Głowacki.

• To jest zabawne. Wg roztropka od przepychania są Sadlok i Cywka, ale nie Głowacki. A dlaczego Głowacki jest wyłączony z tego obowiązku? On ma sobie oglądać widowisko? Głupota niebywała.
Może też jest zwolniony od trzymania linii spalonego?
Cywka akurat robił, co miał robić. Sadlok się odsunął, choć już był tam gdzie trzeba. A Głowacki puścił swojego zawodnika, tego który strzelił faulem bramkę.

Tak więc dyletantyzm tego gościa jest kompromitujący. Ale ignorant sam tego nie zauważy. Tak jak poprzednio jego bełkot o szczęściu przy wrzutce "bo patrzył na piłkę".
Odpowiedz cytując