|
Jakby nie patrzeć to ma już dwie asysty i to bardzo ważne. Trzeba mu dać czas jak Brelkowi. Jego też już wszyscy skreślili jakiś czas temu, a teraz liczą hajsy za niego. Jedynym problemem może być to, że on tyle czasu może nie mieć. Kontrakt do końca sezonu chyba, nie?
|