|
GBO
Może i jest przed Patrykiem w sztuce piłkarskiej, ale w ostatnim meczu I połowa dramat. W drugiej połowie było trochę lepiej.
Dla mnie Videmont jest we wszystkim solidny a w niczym dobry. Patryk surowy technicznie, może. Ale to on wygrywa sporo pojedynków 1 na 1. Videmont co mógł to przegrał w grze 1 na 1. Tak to na dziś wygląda. Drybling jak 33 letni Boguski...
Owszem jak się zgra z kolegami może być lepiej. Ja tam go nie skreślam. Ale na tą chwile nie wiem w czym on jest mocny.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|