Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 18.03.2017, 22:37
Nie. Dobrze pamiętam. Tyle, że Pereiko czy Boruc przez brak koncentracji / lekceważenie / zbyt dużą pewność siebie, a Załuska w tym przypadku przez całkowitą odwrotność powyższych. Po prostu błąd i tyle, nie ma o czym gadać. W takich sytuacja jak opisywana Pereiko wyciągał kolano i kasował gościa który z nim próbował skakać. I było to całkowicie zgodne z przepisami. Raz nawet pamiętam jak któregoś legionistę tak skasował, że prawie burda była.

Z resztą to podstawowe abecadło bramkarskie, wyskakujesz po swoją piłkę z wyciągniętym kolanem. Jak ktoś się nadzieje jego problem. Miał dużo czasu. Powinien zrobić krok do tyłu i zdecydowanie wyskoczyć z rozbiegu z wyciągniętą nogą. Zamiast tego gapił się cały czas do góry i czekał aż piłka spadnie próbując wyskoczyć 'z miejsca'. Wiadomo, ktoś go pchnął czy tam położył na nim rękę. Ale to normalka, sędzia sędzią mógł to zagwizdać - nie musiał, bramkarz jest od tego, żeby w takiej sytuacji minimalizować ryzyko.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.03.2017 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując