Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 18.03.2017, 22:15
To po co ta piatka jest? W takim razie traci ona sens bytu.
Poza tym tu nie chodzi o nietykalnosc. Napastnik Plocka poprostu go odepchnal pomagajac sobie reka gdy ten szykowal sie do interwencji. Faul bez dwoch zdan
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując