regan napisał(a):
|
Chodzi o to ze potrafi przepchac sie i zrobic sobie miejsce, dzieki czemu dlugie pilki grane na niego nie sa przewaznie tracone
|
Brożek lepiej się zastawia, inteligentniej szuka miejsca na boisku i znacznie lepiej rozprowadza ataki. Ondrasek jest silniejszy i bardziej waleczny, ale nie ma tego sprytu do wykorzystywania błędów obrońców. To totalnie nieintuicyjne, bo silniejszy zawodnik powinien być lepszy w walce o długie piłki, ale też wolę do takiej gry Brożka.