Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77604
Stary 18.03.2017, 21:59
regan napisał(a):
Chodzi o to ze potrafi przepchac sie i zrobic sobie miejsce, dzieki czemu dlugie pilki grane na niego nie sa przewaznie tracone
Brożek lepiej się zastawia, inteligentniej szuka miejsca na boisku i znacznie lepiej rozprowadza ataki. Ondrasek jest silniejszy i bardziej waleczny, ale nie ma tego sprytu do wykorzystywania błędów obrońców. To totalnie nieintuicyjne, bo silniejszy zawodnik powinien być lepszy w walce o długie piłki, ale też wolę do takiej gry Brożka.
Odpowiedz cytując