|
Zasłuska uratował nas w kilku sytuacjach i nawet (wiel)błąd przy bramce na 1-1 tego nie zmieni. Nie stać nas na bramkarza idealnego, więc mamy po prostu solidnego, który tak jak każdy, nie jest bez wad.
Zresztą nie widać tego dokładnie na kamerze, ale jednak Kriviets przeszkadzał mu dość mocno w dobrej interwencji i gdyby sędzia odgwizdał faul to też by nikt nie miał pretensji.
|