nesta napisał(a):

Oglądałem w powtórkach i ewidentnie Krivec blokuje Załuskę. On chce wyskoczyć więc wystarczy nawet lekkie oparcie ramienia, aby wytracić go z równowagi.
I to się dzieje. Faul na bramkarzu szkoleniowy jako definicja dlaczego wprowadzono pole bramkowe. Nie dlatego żeby sie bramkarz tam naparzał w powietrzu z napastnikami tylko, aby umożliwić mu jego robotę czyli wyjscie do piłki.
|
Gdyby Załuska próbował wyskoczyć to tak, sędzie dla spokoju by gwizdnął, jednak on to jakoś zbagatelizował wg mnie. Na pewno kontakt z Kriwcem nie był tak silny, aby go uziemić
