Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77597
Stary 18.03.2017, 19:48
Kilka meczy za nami więc musze zapytać:
O co chodzi z tym Videmontem? No moje oko któraś z odpowiedzi:
a)gość jest jakiś rozbity psychnicznie
b)gość nie umie grać w piłke
c)gość jest bez formy
d)cięzko przechodzi mu aklimatyzacja

Co by nie mówić to nawet takie wynalazki jak Barrientos czy Crivelaro dawali jakieś przebłyski. A on nic. Praktycznie nie ma udanych zagrań ani decyzji boiskowych. Wczoraj raz w końcówce dobrym powrotem nazwałbym jedyne udane zagranie.
W Gliwicach oprócz dośrodkowania na bramkę nie miał udanego zagrania ani dryblingu (same straty).
Jak dla mnie nie ma ani techniki ani szybkości ani strzału. Przy takiej formie to lepiej dać szanse Bartoszowi czy Bartowskiemu na skrzydle.
Odpowiedz cytując