Adasss napisał(a):

Pocieszę Cię, wczoraj w trakcie jakiejś akcji zauważyłem Kiko skaczącego przy linii i machającego łapami ...
Jak widać tak też potrafi
|
Pewnie czyta forum

Wybór Ramireza był zaskoczeniem, byłem raczej w gronie tych sceptyków co sądzili, że taka bieda, że zbieramy resztki z hiszpańskiego stołu. Zaskoczenie baaaardzo pozytywne, to Kiko a nie Llonch czy Gonzalez jest najlepszym transferem zimy !
No i chyba najważniejsze. Ramirez oprócz warsztatu po prostu ma szczęście. Zwykle kiedy mecz był na styku dostawaliśmy w trąbę a teraz sami lejemy frajerów.