Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 18.03.2017, 17:53
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Pocieszę Cię, wczoraj w trakcie jakiejś akcji zauważyłem Kiko skaczącego przy linii i machającego łapami ...
Jak widać tak też potrafi
Pewnie czyta forum
Wybór Ramireza był zaskoczeniem, byłem raczej w gronie tych sceptyków co sądzili, że taka bieda, że zbieramy resztki z hiszpańskiego stołu. Zaskoczenie baaaardzo pozytywne, to Kiko a nie Llonch czy Gonzalez jest najlepszym transferem zimy !
No i chyba najważniejsze. Ramirez oprócz warsztatu po prostu ma szczęście. Zwykle kiedy mecz był na styku dostawaliśmy w trąbę a teraz sami lejemy frajerów.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując