|
d
Nie ma przecież oficjalnych ofert. Jeśli będziemy stabilni finansowo - to nie będziemy musieli sprzedawać kazdego za wszelką cenę. Wcześniej nie mieliśmy tego komfortu.
Myślę że teraz trzeba szukać chętnego na Sadloka. W czerwcu zostanie mu roczny kontrakt i pytanie czy przedłuży czy tez lepiej będzie sprzedać żeby zarobić na jakby nie było reprezentancie polski.
A Brleka (jeśli nie trafi się naprawdę dobra oferta) to lepiej jeszcze potrzymać w klubie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|