Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.03.2017, 16:30
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek

chodzilo mi o to ze wiekszosc tutaj plakalo, jak to trener przygotowania fizycznego z Hiszpanii!! przeciez on sie nie zna na naszych przygotowaniach, inny klimat a tutaj trzeba ladowac akumulatory i zapierdalac 2 miesiace!!
wydaje mi sie ze zaden klub wczesniej w polsce nie miał podobnych przygotowac do rundy wiosennej
nic nie trzeba bo jak widac nasi zapierdalają az miło i oby tak dalej

brawo panowie!!
Wydaje mi się (bez urazy) ale żyjesz czasami Piechniczka - to już w Polsce od dawna przeszłość. W końcu po co tyle kubów jeździ w zimie do Hiszpanii czy Turcji? Żeby biegać po górach?

Nie wiem czy przygotowanie Kiko czymkolwiek się różniły od przygotowań Probierza czy innych rodzimych trenerów. Raczej kwestia niuansów.

btw
Twój wpis zabrzmiał jakby Kiko odkrył co najmniej koło
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując