Ogryzek
chodzilo mi o to ze wiekszosc tutaj plakalo, jak to trener przygotowania fizycznego z Hiszpanii

!! przeciez on sie nie zna na naszych przygotowaniach, inny klimat a tutaj trzeba ladowac akumulatory i zapierdalac 2 miesiace!!
wydaje mi sie ze zaden klub wczesniej w polsce nie miał podobnych przygotowac do rundy wiosennej
nic nie trzeba bo jak widac nasi zapierdalają az miło i oby tak dalej
brawo panowie!!