|
Skąd w ogóle ten Trabzon, gdybanie czy jakiś faktyczny news?
1 mln ojro za 23-letniego, rozwojowego zawodnika, który jest najlepiej grającym piłkarzem topowej drużyny ligi (tabela za wiosnę), z przeszłością w U21 mocnego piłkarsko kraju to mało. Sytuacja finansowa klubu już chyba nie jest agonalna, szanujmy się.
|