Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77592
Stary 18.03.2017, 14:51
teo napisał(a):Wyświetl post
Natomiast kazdego kto skresla Zachare odsylam do ostatniego meczu.
Zachara potrzebuje rytmu meczowego. Jak zacznie regularnie grac, bedzie pewniejszy w tym co robi. Ale juz i tak asysta przy bramce Bartosza i kilka innych zagran to bylo to.
Również bym go jeszcze nie skreślał. Wczoraj pokazał się z dużo lepszej strony niż w spotkaniu z Legią. Widać, że bardzo mu zależy, strasznie się na siebie wkurzał po złych zagraniach. Wirtuozem nigdy nie był i nie będzie, ale zdecydowanie ma potencjał na lepszą grę niż dotychczas.

teo napisał(a):Wyświetl post
Moze warto tez w jego przypadku pomyslec o przesunieciu go na boisku na pozycje Brleka?
Bo jesli Trabzon da 1 mln E to nie ma co sie zastanawiac tylko podziekowac i szukac napadziora.
No i bramkarza... Zaluska z kazdym meczem co raz gorzej i gorzej...
Człowieku, Brlek to aktualnie nasz najlepszy zawodnik. Nie zagrał jeszcze jednej pełnej dobrej rundy, a Wy już go chcecie sprzedawać. Owszem jest szansa na fajny zarobek w przyszłości, ale pamiętajmy, że nie kupiliśmy go za paczkę frytek, więc fajnie byłoby uprzednio zaprezentować go na arenie międzynarodowej i uszczknąć trochę więcej niż kilkaset tysięcy euro.

Co do Załuski - coraz gorzej i gorzej? W ostatnich spotkania kilkukrotnie ratował nam tyłek, owszem wczorajszy gol na 1-1 to typowy 'Pawełek', ale że brakuje mu pewności siebie w grze na przedpolu to żadna nowość. Po meczu z Piastem nawet wspominałem, że jest bardzo elektryczny przy wyjściach do górnych piłek i prędzej czy później się to zemści. Ten element bramkarskiego rzemiosła zdecydowanie do poprawy.
Odpowiedz cytując