Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
viper1
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
100
18.03.2017, 14:19
sorry za off topa,
można "U Wiślaków" zobaczyć dziś mecz o 18?
Ostatnio edytowane przez viper1 : 18.03.2017 o godz. 14:31.
viper1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do viper1
Odwiedź stronę domową użytkownika viper1!
Znajdź inne posty napisane przez viper1