Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline
#
12884
18.03.2017, 13:52
Można już kupować bilety na Termalica - Wisła.
https://kupbilet.onet.pl/sport/pilka_nozna/pn0668
Sektor gości jest mały, więc będzie ciężko o bilety. Dlatego lepiej już teraz kupić wejściówki na sektor C (ten koło gości).
mari339
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mari339
Znajdź inne posty napisane przez mari339