LucjuszWielki napisał(a):

Proszę... dlaczego nikt prócz mnie nie widzi stałej kompromitacji asheczupa junior-membera w ocenie większości zawodników i wydarzeń na boisku? Oczywiście, że Gonzalez zagrał kilka fajnych i celnych piłek, przez niektórych nazywanych "dzidą", więc proszę nie zakłamuj historii tak jak wolfy pisząc, że wpadło już kilka bramek dzięki takim przerzutom....
|
Jak wczoraj na chacie oceniłeś Cywkę? Przypomnę ci

Napisałeś, że kolejny raz słaby mecz, straty, dawał się wkręcić w boisko. Klap klask, idź ekspercić z Wojtkiem Kowalczykiem na onkologii