Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.03.2017, 13:44
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Proszę... dlaczego nikt prócz mnie nie widzi stałej kompromitacji asheczupa junior-membera w ocenie większości zawodników i wydarzeń na boisku? Oczywiście, że Gonzalez zagrał kilka fajnych i celnych piłek, przez niektórych nazywanych "dzidą", więc proszę nie zakłamuj historii tak jak wolfy pisząc, że wpadło już kilka bramek dzięki takim przerzutom....
Jak wczoraj na chacie oceniłeś Cywkę? Przypomnę ci Napisałeś, że kolejny raz słaby mecz, straty, dawał się wkręcić w boisko. Klap klask, idź ekspercić z Wojtkiem Kowalczykiem na onkologii
Odpowiedz cytując