ashkeczup napisał(a):

Długo na tym forum wyczekiwana próba gry po krakowsku. Głowa i Ivan praktycznie bez prób długich piłek. Dwa razy więcej podań niż Płock... Chcieliście? To macie \
EDIT:
cofam to
|
Proszę... dlaczego nikt prócz mnie nie widzi stałej kompromitacji asheczupa junior-membera w ocenie większości zawodników i wydarzeń na boisku? Oczywiście, że Gonzalez zagrał kilka fajnych i celnych piłek, przez niektórych nazywanych "dzidą", więc proszę nie zakłamuj historii tak jak wolfy pisząc, że wpadło już kilka bramek dzięki takim przerzutom....
abcabc napisał(a):

Radocha była jak po meczu pucharowym (do którego w tym roku dojdzie ).
Załuska faulowany, chociaż mógł mocniej wchodzić (co to za sędzia?). Ale największa wina obrońców. Głowackiego i Sadloka.
Jak mogli dopuścić, żeby przeciwnicy przepychali tłumnie ich bramkarza? Od tego są, żeby ich blokować i robić miejsce dla bramkarza.
Głowacki też przy drugiej bramce trochę zawalił (i Gonzo), ale nie aż tak jak przeciwko Ległej, kiedy to złamał linię spalonego i się machnął. Wtedy to nawet Cywka mniej zawalił.
Bajania , że Videmont słaby mogą tylko pochodzić od wielbicieli drwali i ogólnej młócki. Wyrafinowany zawodnik jest zbyt wyrafiinowany, lepiej żeby tak na chama grał (choć Stilic, mam nadzieję, że jednak nie "piesek". ).
Promowanie na siłę Bartosza to dyletantyzm. Strzelił bramkę, ale robił to w tak niepewnie, że było dużo szczęścia, że wpadło.
Bartosz na razie z ławki powinien wchodzić (choiaż Cywka od niego dużo lepszy nie jest).
Videmont i Stilić powinni więcej szans dostawać. Boguski nie musi zawsze być w pierwszym składzie.
|
Masakryczny stek bzdur szczególnie przy Głowackim jak zawala 1 bramke (kiedy byli inni zawodnicy do przepychania-Cywka Sadlok) oraz przy drugiej kiedy głównie zawalił Gonzalez, a Głowa już tylko próbował uratować sytuację. Do tego stek bzdur z Videmontem, który zagrał po raz kolejny beznadziejnie tylko nie 10 min a cały mecz... Oczywiście nie skreślam go, ale Głowacki jest od niego szybszy, a tak słabego gościa na lewej to nie pamięta kiedy mieliśmy...
abcabc napisał(a):

|
Promowanie na siłę Bartosza to dyletantyzm.
|
A kto promuje Bartosza na siłę? W defensywie jest tragiczny, ale w przodzie zawsze robił sporo dobrego, strzelone bramki nie są przypadkiem.
regan napisał(a):

|
Brlek dzis bardzo aktywny natomiast jemu jeszcze trzeba troche zwrotnosci koordynacji i techniki, bo czasem pilka mu odskakuje przy przyjeciach.
|
Strasznie irytujące są te przyjęcia rodzące niepotrzebne straty, w meczu z Legią było to samo.