Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.03.2017, 11:38
@Merkury,
pierwszy raz w swojej trzynastoletniej bytności na forum daję komuś ignora. Ja rozumiem, że jesteś pesymistą i takie nastawienie do życia pomaga Ci przeżywać późniejsze rozczarowania, ale nie zamęczaj tym innych. Tych żali nie da się czytać. Jak nie umiesz się z niczego cieszyć, to przynajmniej nam pozwól. Pa.
Odpowiedz cytując