Karherop napisał(a):

A oglądałeś wczesniej mecze Wisły w tej rundzie
Z Korona wchodzi Brożek - Bramka
Z Piastem wchodzi Ondrasek Bramka
Z Piastem wchodzi Videmont Asysta - obaj przesadzaja o wygraniu meczu
|
Tak, oglądałem. Wskazałeś pozytywy, gdzie tak na prawdę rezerwowi odmienili wynik meczu z Piastem. Z Koroną trafił Paweł, ale Zachara i Videmont żadnej jakości nie dali po wejściu. W meczach ze Śląskiem, Jagiellonią i Legią, zmiennicy żadnej jakości nie dali.