Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.03.2017, 09:32
Piękny mecz z trybun. Nie ukrywam że koło 70-75 minuty wiara w zwycięstwo spadła do poziomu minimum. Bramka na 2-2 radość i doping mega. Po bramce na 3-2 radość nie do opisania. Korba jak nie pamietam kiedy wcześniej. Ludzie to lądowali kilka rzędów niżej dobrze ze bikt się nie polamał haha . Trzeba wierzyć w tą drużyne i trenera.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując