Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.03.2017, 08:35
Mam problem z oceną Videmonta po wczorajszym meczu. Irytowały mnie jego straty i brak 'odejścia' 1 na 1. Z drugiej strony znów zaliczył asystę i pokazał, że ma duże umiejętności techniczne. To przyjęcie kierunkowe w pierwszej połowie majstersztyk i ten strzał z woleja w drugiej połowie również mi się podobał. Wydaje mi się, że to co wspomnieli koledzy wyżej, ciąży na nim bardzo duża presja i oczekiwania. To go może blokować.

P.S. Llonch to jest kozak i tyle w temacie. Jego presowanie w pierwszej połowie imponujące.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując