|
W tym meczu i innych pokazaliśmy, że mamy potencjał, żeby dominować nad przeciwnikiem. Zupełnie nie rozumiem w związku z tym, dlaczego cofnęliśmy się tak po zdobyciu gola, zamiast iść za ciosem. 1:0 to zbyt mała zaliczka, żeby cofać się do kontry. Co do dopingu, to zaryzykuję stwierdzenie, że to on poniósł Wisłę do zdobycia trzeciej bramki. Ave Wisła!
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|