Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 18.03.2017, 04:01
Jak każdy Polak, który zna się na wszystkim najlepiej, a na piłce lepiej od każdego trenera, swoją analizę meczu rozpocznę od...Brawo Wisło Kochana! I na tym zakończę.
Odpowiedz cytując