Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
84
18.03.2017, 04:01
Jak każdy Polak, który zna się na wszystkim najlepiej, a na piłce lepiej od każdego trenera, swoją analizę meczu rozpocznę od...Brawo Wisło Kochana! I na tym zakończę.
Piotr777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotr777
Znajdź inne posty napisane przez Piotr777