|
miło że moje opinie wyrażone po pierwszych meczach pod wodzą Kiko , teraz juz są tłumnie powtarzane przez forum,
a tym którzy narzekają że Llonch to tylko głupie bieganie + odbiory , przytoczę statystyki które podali komentatorzy C+ najwięcej celcnyh podań w meczu z Legia, najwięcej celnych podań w meczu z Piastem
a jeszcze co do meczu , to taka troche jakby odwrotność tego co do tej pory, wcześniej graliśmy praktycznie perfekt obronę i kompletna niemoc w ataku, teraz gra ofensywna rewelacyjna, Płock się gubił aż miło , 3 gole po pięknych akcjach , a w obronie farfocle aż zęby bolały , to co zrobił Gonzales przy golu na 1:2 to aż ręce opadły , Załuska też sie nie popisał przy 1:1 , ale jemu trzeba wybaczyć za kilka wonder saves dzisaij zwłaszcza strzałiu Gruzina
|