Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 18.03.2017, 03:27
Załuska zawalił przy bramce nie ma co! Przy drugiej Gonzalez z Głowackim! Gonzalez czasami irytuje zbyt brutalną grą i podaniami na aut już nie pierwszy raz. Videmont za wolny, bojaźliwy, ale może się rozkręci, pamiętam niemrawe początki Brleka, a dzisiaj? Nie ma napastnika! W letnim okienku priorytet oraz prawy obrońca i bramkarz. Ósemka pewna na 80%. Jeśli wygramy z pyrami to na 100%. Latem pożegnamy: Buchalika, Urygę, Zachare(?) i pewnie Spicicia, bo przyszedł tylko, żeby wypełnić luke na ławce! Jeśli znajdziemy dobrego Bramkarza latem to również pożegnałbym Miśkiewicza. Załuska jako zmiennik może być. W przyszłym sezonie cel min. to podium.
Odpowiedz cytując