UcheJ napisał(a):

|
Ludzie nie doceniacie w ogóle Maki on robi bardzo przydatną robotę!!! Łączy bardzo dobrze atak z Obroną umie podać do przodu. W obronie dużo odbiorów. Trochę moim zdaniem przesadzacie.
|
Maka to bardzo specyficzna postac. Najlepiej gra jak na jego barkach nie spywa odpowiedzialnosc za rezyserowanie gry. Dlatego sprawdzil sie w reprezentacji. Jest to zawodnik ktory lubi byc w cieniu. U nas potrzeba mu takiego Stilica w formie wtedy jego gra bedzie bardziej efektywna.
Jak dla mne dzis jeden z lepszych na boisku obok Bogusia chyba najlepsza postac. Brlek dzis bardzo aktywny natomiast jemu jeszcze trzeba troche zwrotnosci koordynacji i techniki, bo czasem pilka mu odskakuje przy przyjeciach.
Ogolnie mecz grali dobrze ale do 80 minuty nam nie szlo az do momentu bramki naszego artysty
