Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
79
18.03.2017, 01:28
Ludzie nie doceniacie w ogóle Maki on robi bardzo przydatną robotę!!! Łączy bardzo dobrze atak z Obroną umie podać do przodu. W obronie dużo odbiorów. Trochę moim zdaniem przesadzacie.
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ