Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
77
18.03.2017, 00:58
My strzeliliśmy 3 piękne bramy, oni dwa farfocle spowodowane w....ieniem na biernosc sedziego. Ostatnio taka radość u Nas to była jak Mały strzelił po rykoszecie Szmatule i przełamaliśmy passę porażek
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz