Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.03.2017, 00:30
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już całkiem zero

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.
Zdajesz sobie sprawę, że opisałeś właśnie pomocnika idealnego? Nawet Kante, ostatni wzorcowy model defensywnego pomocnika nie ma wszystkich z tych cech. Określiłeś jakiś nierzeczywisty perfekcyjny model. Takich zawodników nie ma, a jak są to w wieku tych 19-20 lat odrazu poszedłby do LaLiga.

Nie mówiąc o tym, że on motorycznie jest właśnie rewelacyjny - doskok, przyśpieszenie na kilku metrach plus biega tak jakby miał dodatkową parę płuc.
Jak do tej pory - najlepszy transfer okienka z na równi z Goznalezem.

Videmont - dla mnie casus Brleka. Myślę, że mylicie jego focha na twarzy z gigantyczną presją, którą on sobie sam tworzy. Za bardzo chce. To jest jeden z tych piłkarzy, którzy niekoniecznie mają tytanową psychikę, wyłączą się i odrazu będą grać. On tak jak Brlek - jak mu się zaufa, jak zagra kilka dobrych meczów, jak się tu poczuje komfortowo psychicznie to zacznie grać. Bo widać, że ma taki naturalny dryg do technicznej gry. Inna sprawa, że to nie jest dla mnie typowy skrzydłowy - nie ma przyśpieszenia i szybkości potrzebnych na tej pozycji. Bardziej podwieszony pod napastnika.

Brlek - niesamowicie jak potrafił uwalniać się spod 2-3 zawodników rywala. Ma wielki potencjał i będzie coraz lepszy.

Generalnie - hiper ważne zwycięstwo. Tak kształtuję się team spirit. I w pełni zasłużone. Były okresy, że Płock nie istniał.

Płock głownie robił grę indywidualnymi umiejętnościami zawodników. Pokazał jak istotne, aby mieć ludzi, którzy wygrają 1 na 1 (ten Gruzin). Plus zawodnik ze świetnie ułożoną stopą pod stałe fragmenty (Furman). Tu liczę, na Stilica.

A propos Semira - on musi grać i wróci do formy. Widać, on ma ten zmysł cały czas tylko najzwyczajniej brakuje mu pewności siebie, wyczucia zagrania w konkretnych sytuacjach. A to tylko zdobędziesz meczami, nie treningami.

Kolektywnie wygląda to dobrze, ale na letnie okienko jednak priorytetem wzmocnienie z przodu.
Ostatnio edytowane przez nesta : 18.03.2017 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując