Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.03.2017, 00:30
Dzisiaj to była wojna o punkty, którą wygraliśmy i super, brawo drużyna!
Chodziło o te 3 punkty, jak dla mnie reszta się nie liczyła. A że w takich okolicznościach....

Frekwencja jak dla mnie na plus, myślałem, że będzie gorzej.
Gdyby udało się dobić do regularnego poziomu 14-15 tysięcy byłoby świetnie.

Niektórzy tutaj narzekają na Lloncha - to już nie te czasy, żeby wybrzydzać takim zawodnikiem. Taki ktoś jest w drużynie bardzo potrzebny, jego grę ce..... naprawdę duża dyscyplina.

Dla wszystkich maruderów - 7 miesięcy temu byliśmy na dnie i w rękach Jakuba M.
A jak jest dzisiaj? Jest drużyna, walczymy o górną połówkę, są sponsorzy i partnerzy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując