KOMINEK napisał(a):

|
Ostatnio taki szał był po golu Małeckiego z Piastem. Tak po to się chodzi na stadion żeby przezywać takie chwile. Takie mecze cementują drużynę i napędzają frekwencje która jakby drgnęła w górę.
|
zaskoczony bylem ze 12 tys ludzi,na Jadze w bardziej prestizowym meczu bylo 11.....super ze frekwnecja idzie w gore,takie 15 tys zeby wlasnie na 'takich" meczach bylo i ten stadion juz jakos wyglada.
Ale ludzie tez widzą ze wraca normalnosc ,sponsorzy ,klub idzie do przodu ,ma plany.Ludzie tez to widzą,i tez bardziej "sa z klubem" .nie tylko na forum czy przez internet.